Aktuality

Úvod/Aktuality
­

Aktuality

Zahraničie: vyhrali sme

Vyhrali sme prvé miesto za Najkrajšie dielo na medzinárodnom súťaži.Súťažiaci sa zúčastnili z celej EU a z Ruska.

Slovensko: vyhrali sme

Vyhrali sme druhé miesto za Najkrajšie dielo na Slovensku.Ďakujeme za dôveru.

Výstava Brno-Stavební Veletrh: 26.4. – 29.4.2017.

Záujemci o naše kvalitné krby, nás mohli tento rok premiérovo vidieť aj na Stavebním Veletrhu v Brne. Ponuka modelov našich krbov, rozšírila portfólio veľtrhu v tomto segmente. Výstava prebiehala v krásnych pavilónoch Brněnského Výstaviště. Dizajn a elegancia našich krbov, ale aj napríklad systém čistého skla, detská poistka, kvalita spracovania i komplexnosť služieb -to boli pozitíva, ktoré nadchli českých zákazníkov. Naše produkty si na Morave a v Čechách získavajú čoraz viac svojich priaznivcov. Medzi tohtoročné najúspešnejšie modely, patria krbové vložky Deltako L80,C80 a zaznamenali sme nárast záujmu i o model Deltako U80.  

Výstava Budapešť- Construma : 5.4. – 9.4.2017.

V metropole Maďarska patríme v pravidelným vystavovateľom. Na výstave Construma, upútal najväčšiu pozornosť inovovaný trojstranný krb Deltako U 80, ktorý dokáže esteticky i prakticky predeliť interiér. Dizajn i technické parametre našich krbových vložiek, prispeli k veľkému záujmu maďarských návštevníkov výstavy. Hneď na výstave, sme dohodli niekoľko realizácií stavieb našich krbov. Akcia prebiehala vo veľmi pozitívnej, tvorivej atmosfére. Tešíme sa na stretnutie v roku 2018.

Výstava Bratislava – CONECO: 22.3. – 25.3.2017.

V hlavnom meste Slovenska, sme mali na výstave CONECO úspešnú premiéru. Dizajn nášho nového stánku i kvalita a nadčasovosť našich produktov, prispeli svojou časťou k zvýšeniu úrovne veľtrhu. Najväčší záujem, zo strany odbornej verejnosti i návštevníkov, sme zaznamenali pri segmente trojstranných krbov. Absolútnou novinkou našej produkcie je zavedenie detskej poistky na krbových dvierkach. Táto inovácia potešila najmä rodičov s malými deťmi. Prevádzka našich krbov, je tým ešte viac bezpečnejšia a to aj u malých členov rodín. Počas výstavy, sme radi odpovedali na veľké množstvo otázok. Medzi návštevníkmi našej expozície nechýbali ani šarmantné dámy.

Výstava Nitra- Nábytok a bývanie: 7.3. – 12.3. 2017.

Naša spoločnosť má za sebou plodný a úspešný polrok. Počas tohto obdobia, sme sa zúčastnili viacerých významných výstav, prezentácií a veľtrhov. Našou prvou zastávkou bola výstava v Nitre - Nábytok a bývanie, konaná v marci tohto roku, na ktorej už patríme medzi stálych vystavovateľov. Výstavu i tento rok navštívilo veľké množstvo ľudí, ktorých zaujímajú najnovšie trendy bývania. Preto i dizajn nášho stánku, pútal od začiatku výstavy ich pozornosť. Zaznamenali sme i tento rok veľký záujem o naše produkty a komplexné služby. Návštevníkov najviac zaujali rohové krby, ktoré sa okrem technickej vyspelosti vyznačujú aj elegantným, nadčasovým dizajnom. Stretli sme tu nových [...]