Deltako

Krby a Pece od profesionálov

Deltako Praha s.r.o.

Spoločnosť Deltako Praha s.r.o. vznikla v r. 2012, ako firma, ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou. Vzhľadom k dynamičnosti rozvoja firmy, spoločnosť rozšírila svoje portfólio o komplexnú službu, o ktorú bol medzi zákazníkmi záujem a to o výrobu krbových vložiek novej generácie, spojenú s návrhom stavebno-architektonického riešenia realizácie krbu a samotnú stavebnú realizáciu na mieru podľa predstáv a potrieb zákazníka. Táto komplexná služba je u zákazníkov veľmi populárna, vzhľadom k ich časovej zaneprázdnenosti. Prináša rýchle, kvalitné, individuálne riešenie, s 5 ročnou zárukou na krbovú vložku.

Dôkazom spokojnosti zákazníkov je množstvo postavených krbov na území Slovenska, Českej republiky, Maďarska aj Rakúska. Hlavným mottom firmy, je maximálna spokojnosť zákazníkov.

Názory zákazníkov:

S krbom od Vás sme aj po rokoch veľmi spokojní. Na začiatku sme nevedeli ani podľa akých kritérií si máme krbovú vložku vybrať. Dnes, po spolupráci s Vami, sme už o niečo múdrejší. Vieme ako funguje Full Heat systém aj prečo je potrebné dbať na výkon vložky. Ďakujeme.
Ing. Daniel Lukáč

Sme radi, že sme sa rozhodli práve pre Vás. Krb veľmi dobre slúži a vytvára u nás doma príjemnú atmosféru, akú som dlhé roky videla iba vo filmoch. Niet nad večernú romantiku s vínkom pri krbe.
Michaela Novotná

Veľká spokojnosť – ako so samotným krbom, tak aj s Vašim prístupom. Som rád, že ma nohy priviedli až k Vám, kde som získal všetko pod jednou strechou. Ušetrili ste mi tým veľmi veľa času, keďže som nemusel zvlášť zháňať vložku a krbára. Vďaka!
Stanislav Kohút

Chcel by som sa Vám ešte raz poďakovať za pomoc pri výbere vhodnej krbovej vložky pre náš dom. A v neposlednom rade aj za rady, ktoré ste nám poskytli ohľadom kúrenia v krbe. Už aspoň vieme akým spôsobom predchádzať zadymeniu skla.
Peter Mokrý

Individuálny prístup a odborné poradenstvo. Tým ste si ma získali na plnej čiare.
Ľubomír Gajdoš

Predovšetkým oceňujem prístup ľudí z firmy, s ktorými som sa dostal do kontaktu. Veľmi sa mi páčila rýchlosť jednania, individuálny prístup od prvotného návrhu až po samotnú realizáciu. Takýto prístup ako som zažil vo Vašej firme skutočne kvitujem.
Marián Nagy

Sme veľmi spokojní s krbom, od návrhu až po konečné odovzdanie prebiehalo všetko hladko a s absolútnym prehľadom, profesionalitou a zručnosťou. Som naozaj rád, že som dostal odporúčanie práve na Vašu firmu a konečne si môžem vychutnávať teplo domova pri už našom krbe.
Ing. Karol Borecký

Môžem Vás len a len odporúčať. Pomohli ste nám s výberom správnej krbovej vložky. Dilemu, ktorú sme doma riešili asi pol roka, sme pri návšteve Vášho showroomu vyriešili v priebehu pár minút. Je veľký rozdiel, keď vložku vyberá človek sám bez toho aby sa do toho aspoň trošku rozumel a keď má vedľa seba niekoho, kto má roky skúsenosti a vie poradiť. Spolu s manželom si veľmi ceníme Vašu pomoc!
Veronika Smatanová

Obrátil som sa na Vás s prosbou o pomoc, keď som chcel splniť manželke sen. Jej snom bolo mať krb, pri ktorom by po večeroch mohla sedieť a čítať knihu. A ten sen sa jej aj splnil a to len vďaka Vám. Poskytli ste mi odborné poradenstvo a trpezlivý ľudský prístup, ktorý ma len utvrdil v tom, že som si správne vybral. Myslím, že bez Vás by som jej ten sen nebol schopný zrealizovať.
Martin Šurina

Komunikácia s Vami a Váš prístup na jednotku. Všetko prebehlo tak, ako bolo vopred dohodnuté bez akýchkoľvek problémov a my sa dnes už môžeme pri krbu v kľude vyhrievať. Vďaka za to celej firme.
Marianna Dudášová

Video prezentácia

Kamenná predajňa

Navštívte aj našu kamennú predajňu a vystavnú sieň v historickom centre mesta Komárno na Klapkovom námestí. Tešíme sa na úspešnú spoluprácu!