Deltako s.r.o.

Krby a Pece od profesionálov

Spoločnosť Deltako s.r.o. bola založená v roku 2012 ako stavebná firma. Vzhľadom k dynamickému rozvoju firmy, spoločnosť rozšírila svoje portfólio o komplexnú službu, o ktorú bol medzi zákazníkmi záujem, a to o výrobu krbových vložiek novej generácie, spojenú s návrhom stavebno-architektonického riešenia realizácie krbu. Táto komplexná služba je u zákazníkov veľmi populárna, vzhľadom na ich časovú zaneprázdnenosť. Spokojnosť zákazníkov dokazuje množstvo postavených krbov na území Slovensku, v Českej republike, Nemecku, Rakúsku a Maďarsku.

Naše ocenenia

Zahraničie: Vyhrali sme prvé miesto za Najkrajšie dielo na medzinárodnom súťaži. Súťažiaci sa zúčastnili z celej EU a z Ruska Slovensko: druhé miesto za Najkrajšie dielo na Slovensku.

Hlavnou zásadou firmy je:

Maximálna spokojnosť zákazníkov

Tím Deltako zabezpečuje svojim zákazníkom kombináciu najvyššej kvality a pohodlia, pričom stále berie do úvahy aj dôležitosť environmentálneho povedomia. Pre splnenie najvyšších požiadaviek sme vytvorili technológiu Smart Smoke System, ktorá je kombinovaná s unikátnym dizajnom pre Vašu dlhodobú spokojnosť. U nás sa nemožné stalo možným, otestujte si to.

DELTAKO – THE FIRE OF DESIRE

Mgr. Gabriel Kuczman | CEO

Krby Deltako sú elegantnými a vysokokvalitnými výrobkami, ktoré zvyšujú hodnotu interiéru a kvalitu pohodlia. Ako dizajnéri sme si vedomí, že potreby zákazníkov sú odlišné a niekedy je ťažké splniť všetky požiadavky. Avšak s našimi krbovými vložkami Vám zaručíme dlhodobú spokojnosť, v prospech čoho hovoria naše dlhoročné skúsenosti a aj recenzie od našich zákazníkov. Firma Deltako neustále pracuje na tom, aby poskytol zákazníkom čo najintenzívnejší pohľad ohňa, plný zážitkov! Okrem spojenia vysokej kvality s jedinečným štýlom je ďalším dôležitým aspektom venovať pozornosť životnému prostrediu.

PRETO ODPORÚČAME VŠETKÝM SVOJIM ZÁKAZNÍKOM KRBY DELTAKO.

Zsolt Barakovics & McNeill Bethlen Berta – dizajnéri

Video prezentácie

Kamenná predajňa

Navštívte našu kamennú predajňu a výstavnú sieň v Holanove (Hurbanovo – časť Holanovo). Tešíme sa na našu úspešnú spoluprácu!

Five star series – náš nový katalóg

Stiahnite si náš nový katalóg vo formáte PDF! Pozor:
v prípade pomalého internetového pripojenia môže otvorenie katalógu trvať dlhšie.