Sme radi, že Vás môžeme srdečne pozvať na exkluzívny pohľad do srdca našej spoločnosti DELTAKO s.r.o., kde sa inovácia stretáva s remeselnou zručnosťou vo svete krbov.

Navštívte nás na deň OTVORENÝCH dverí od 2. apríla – do 5. apríla, v čase od 8.00 – do 16.00 v našom výrobnom závode na adrese Holanovo 3641, Hurbanovo 947 01. Vstúpte do nášho sveta moderného dizajnu, náročných technológií a vášne pre vytváranie dokonalej atmosféry v domácnostiach.

Počas dňa otvorených dverí budete mať PRÍLEŽITOSŤ:

  • Prehliadka nášho výrobného závodu: Buďte svedkami toho, ako sú naše krby starostlivo vyrobené s použitím tých najlepších materiálov a techník.
  • Zoznámte sa s našimi skúsenými remeselníkmi: Získajte prehľad o umení a oddanosti, ktoré sú súčasťou každého krbu, ktorý vyrábame.
  • Objavte naše najnovšie kolekcie: Buďte medzi prvými, ktorí majú možnosť objaviť naše najnovšie návrhy, ktoré boli vytvorené na pozdvihnutie každého obytného priestoru.
  • Vychutnajte si občerstvenie a vytváranie sietí: Zoznámte sa a spojte sa s kolegami z odvetvia a naším tímom pri ľahkom občerstvení.

Či už ste interiérový dizajnér, ktorý hľadá inšpiráciu, majiteľ domu, ktorý sníva o dokonalom krbe, alebo ste jednoducho zvedaví na umenie výroby krbu, toto podujatie sľubuje zapálenie Vašej predstavivosti.

Prosíme, aby ste potvrdili svoju účasť do 1.4.2024, aby sme sa uistili, že môžeme vyhovieť Vašej návšteve. Tešíme sa, že Vás privítame v DELTAKO s.r.o. a podelíme sa o našu vášeň pre výnimočné krby.

Srdečne Vás očakávame!